درباره ابر تجارت آسیا

احتراماً به استحضار می رساند شرکت بازرگانی بین المللی ابر تجارت آسیا ، با بیش از 20 سال سابقه حضور در صنعت کاشی و سرامیک به عنوان نماینده انحصاری و دفتر فروش در ایران دارای مجهزترین و متنوع ترین مجموعه پخش کاشی و سرامیک می باشد.

امروزه تجارت و بازرگانی را می توان آمیزه ای از علم و تجربه دانست. با داشتن علم و طریقه ی اجرای صحیح بازرگانی می توان به تجربه ای دست یافت که منجر به راهی برای جذب  مشتری می شود. تمامی برنامه های بازرگانی باید با نگاهی به مصرف کننده و نیازهای او آغاز شود. جلب رضایت مشتری قدم اول در تبدیل یک مصرف کننده به یک مشتری وفادار است.

از آنجا که یکی از نیازهای بسیار مهم در صنعت ساختمان استفاده از صنایع کاشی و سرامیک می باشد، شرکت ابرتجارت آسیا فعالیت رسمی خود را در سال 1396 با هدف جلب رضایت مشتری در زمینه تهیه و توزیع محصول کاشی و سرامیک در سطح کشور آغاز نمود و در ابتدای راه ضمن توجه کامل به کیفیت محصولات تولیدی اقدام به توزیع محصولات کاشی و سرامیک چندین کارخانه معتبر کشور نمود. همواره نگاه این شرکت نگاه به نیازهای آینده بوده است، در مدت کوتاهی به لطف پروردگار و برخورداری از تجربیات و تلاش بی وقفه این شرکت بازرگانی توانست گستره فعالیت خود را به اخذ نمایندگی و فروش محصولات چند کارخانه معتبر دیگر در سطح جغرافیایی کشور توسعه دهد. آنچه در این مهم برایمان بسیار اهمیت داشته اینست که ملاک اصلی ما برای سنجش موفقیت، رضایت مشتریان و اعتبار شرکت بوده و خواهد بود.
اکنون پس از گذشت 20 سال از فعالیت این مجموعه، شرکت بازرگانی ابرتجارت آسیا ضمن برخورداری از یک مکان مجهز و مناسب به عنوان دفتر مرکزی واقع در مشهد، در 3 طبقه مجزا و یک انبار به مساحت 1600 متر با تجهیزات کامل واقع در بزرگراه آسیایی و همچنین دفتر تهران اقدام به جذب نیروهای متخصص در زمینه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی نموده است و به لطف پروردگار توانسته ایم طی این مدت ، موفق به جذب مشتری در زمینه فروش کاشی و سرامیک باشیم و بخش اعظمی از ایران عزیز را تحت پوشش فعالیتهای خود قرار دهیم و بزرگترین هدف این است که در آینده ای نزدیک فعالیتهای خود را با برخورداری از تنوع محصولات با کیفیت خوب کارخانه های معتبر ایرانی به تمام نقاط خارج از مرزها گسترش دهیم. ضمن اینکه توسعه فعالیتهای بازرگانی ما در افقی دورتر نگاهی به بازارهای اروپایی نیز دارد.
امیدواریم با افزایش و تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی در راستای دستیابی به کیفیت برتر در جهت کسب رضایت مشتریان و حمایت از حقوق مصرف کنندگان عزیز در جای جای ایران و با یاری از خداوند متعال و تلاش شبانه روزی کارکنان این مجموعه بتوانیم گامی بزرگ در رشد اقتصادی میهن عزیزمان برداریم.
لازم به ذکر است این بازرگانی در ابتدا راه فعلا با دو برند معتبر هیون و ماکا فعالیت خود را شروع کرده است و در آینده نزدیک برنامه ریزی برای توسعه ی برندهای جدید صورت می گیرد.

مدیران تیم ابر تجارت آسیا

آقای علیرضا صلصالی
آقای علیرضا صلصالیمدیر عامل
خانم محمدحسینی ،خانم تیموری ، خانم فلاح
خانم محمدحسینی ،خانم تیموری ، خانم فلاحمدیر فروش
خانم اخوان راد
خانم اخوان رادمدیر روابط عمومی
آقای علیرضا جواد زاده
آقای علیرضا جواد زادهمدیر مالی
آقای مجید شیرازی
آقای مجید شیرازیدفتر تهران
خانم پورتقی
خانم پورتقیمدیر خرید

بعضی از مشتریان ما :